KTM EXC125
- [26.6. 2026]Smazat/ Upravit/ Topovat
















Prodám KTM EXC125
KTMa je otevřená na 30hp, v papírech je to 11kw (ŘP A1)
Má svojí registrační značku, takže může jezdit i po cestách. Osvětlení k tomu mám, stačí jen zapojit.
Mám k tomu Enduro i Supermoto kola, k Supermoto kolům mám i řetěz.
Dělaný píst kategorie B.
V případě dotazů se mi ozvěte 😉
KTMa je otevřená na 30hp, v papírech je to 11kw (ŘP A1)
Má svojí registrační značku, takže může jezdit i po cestách. Osvětlení k tomu mám, stačí jen zapojit.
Mám k tomu Enduro i Supermoto kola, k Supermoto kolům mám i řetěz.
Dělaný píst kategorie B.
V případě dotazů se mi ozvěte 😉
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovat inzerenta emailem
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *