Babetta 210
- [24.6. 2026]Smazat/ Upravit/ Topovat






zdravim, prodam svoji babettu.
Pro zacatek, fotky jsou cca 2 roky stare, naposledy jela asi minuly rok v lete, od te doby v garazi. Dellorto karbec, origo Jikov mozna nekde najdu a kdyztak pridam. Jezdila jako nova, ted uz na ni bohuzel nebyl cas a nechci aby stala v garazi, tak posilam dal. Prosim jenom SMS, o cene sem pri rychlem jednani schopen jednat🙏🏻
Pro zacatek, fotky jsou cca 2 roky stare, naposledy jela asi minuly rok v lete, od te doby v garazi. Dellorto karbec, origo Jikov mozna nekde najdu a kdyztak pridam. Jezdila jako nova, ted uz na ni bohuzel nebyl cas a nechci aby stala v garazi, tak posilam dal. Prosim jenom SMS, o cene sem pri rychlem jednani schopen jednat🙏🏻
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||