Honda X11
- [23.6. 2026]Smazat/ Upravit/ Topovat












Prodám své xko jede jak bejk výkon 103 kw neni to opravdu nic pro začátečníka ve své době nejrychlejší naháč od honda je to oskubany blackbird ja jsem momentálně bez řidičáku a potrebuju peníze najeto 44tis vyměněny olej+ filtry tlumiče udělané,budou nove blinkry a technická,pneu ok.pripravena na sezónu jen sednout a užívat si tu sílu
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovat inzerenta emailem
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *